Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragacska

    tag

    válasz nyergess #15 üzenetére

    "Másrészt akksikat se a mostani teljesítményük alapján ítéld meg (lásd okosteló jó, ha egy napig bírja használattal), hanem mondjuk 4-5 évvel később, amikor már remélhetőleg előretörnek az újabb technológiák, s jelentősen megemelkedik az üzemidő"
    Ennek nem ertem mi a koze ehhez a dologhoz? Ha nagyobb kapacitasuak lesznek az aksik akkor nagyobb lesz az ido kulonbseg a ket toltesi mod kozott.
    A lenyeg hogy akamilyen gyors lessz extra alkatreszek kellene hozza ami nagyobba es nehezebbe teszi a telodat.
    A masik hogy asztali dolgakat igy mukodtetni nincs ertelme. A cikk szerint 90% helyett 72%? nem emlekszem pontosan a hatasfoka. Ami ami kis tejesitmenyu dolgoknal meg nem gaz de aztali gepnel mar akar 1000ft kulonbseg is lehet szerintem havonta es midenzt azert megert nem kell bedugni?

    "Ebből következik, hogy mondjuk rárakod este a mobilodat és nyugodtan feltöltődik neked reggelre, nem kell birizgálni." Ez mukszik, de megint csak 2mp nyertel vele.

    A kabelekrol meg annyit, hogy szerinted ez a lap kutyu honnan veszi az aramot ? Pontosan egy kabelbol. Most nem mind1 hogy azt a kabelt kovetlenul a teloba dugod vagy egy ilyen kutyube? Ha sok telod van akkor igaz, hogy ez csokkentheti a kabeleket, ha nagyobb a felulet es tobb dolgot lehet tolteni rajta egyszerre. De en nem szoktam a teloimat az aztalon tolteni szoval, az aztalon telo kabel nincs. Ez kb olyan mintha felraknal egy elosztot az aztalra es kozvetlenul bele lehetne dugni a telokat. Sok ertleme nincs mert nem tudod mozgatni felvenni a telot toltes kozben. Ha meg nem akarod hasznalni nem kell az aztalra tenni es akkor nincs a kabel az utban.
    Nem tudom neked milyen mobil kutyuid vannak az aztalon hogy olyan rengeteg kabeled van.

    Én meg mindig nem latok ertelmes felhasznalasi lehetoseget ennek a technologianak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák