Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz pilóta #1 üzenetére

    En nem is ertem, hogy ez miert zavar valakit. Nem maga az exif eltunese, hanem hogy miutan FACEBOOKRA feltoltotte utana eltuntetik. Akkor ne toltse fel = PROBLEM SOLVED.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Zirowe #20 üzenetére

    "Eleve agyrém, hogy a facebookot b@szogatja valaki, mert más valaki letöltötte az ő képét és felhasználta, amit saját szabad akaratából nyilvánosságra hozott. Mi köze van ehhez a facebooknak, azon túl, hogy felületet biztosít? "

    Itt van a lenyeg amit nem ert se a kedves forumtars , se en. Nem erzed az ellentmondast abban, hogy szemelyes jogok-adatvedelen kontra FACEBOOK ? Tenyleg nem ? Szerintem nyugodtan baszodjon meg a forma, maskor talan elgondolkozik, nemhogy meg fizetnek is neki atyaeg... Hihetetlen, hogy minden egyes nap bebizonyosodik, hogy az ostoba, eletkeptelen embereknek all a vilag.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Zirowe #22 üzenetére

    Igen valoban szerzoi jog, elirtam, de a lenyeget tekintve meg mindig elbeszelunk egymas mellett. Ha en csinalok egy platformot es beleirom az aszfbe, hogy az osszes kepet 400x617 re meretezem, atkonvertalom neked bmp-be es utana az exifnel az osszes mezot azzal toltom ki, hogy "kuki" akkor az en nezetem szerint ha neked ez nem tetszik, akkor fogod azt nem toltod fel. En ezt a reszet nem ertem, hogy az EN szolgaltatasom az miert is nem ugy mukodik, ahogy azt en akarom ? Ugyan az mint a google droid, azon is sirva rohogok amikor jonnek a perek hogy visszaeles a piaci folennyel hogy a sajat keresojet allitja alapertelmezettre. Oszinten, ezt hogy lehet komolyan venni ? Konyorgom, a sajat szoftvere a droid , johogy a google kereso az alapertelmezett. Ez a facebookos baszkodas szamomra pont ugyan ugy nevetseges, mint a fenti pelda.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz lenox #25 üzenetére

    "Egy masik pelda, hogy jobban atlathato legyen: azt mondja a taxisofor, hogy az en kocsimba csak ugy viszek utasokat, hogy nincs bekapcsolva a biztonsagi ovuk. Ha nem tetszik ne szalj be. Szerinted?"

    Szerintem akkor nem szallok be. En ertem, hogy minden szart torvenybe kell foglalni (nyilvan nem elmitheto egy lapon a ket "torveny" , a biztonsagi ov az eletedet vedi, az exif nemannyira) , de nem az van , hogy beszallok aztan jol beperlem mer csak igy vitt el. A kulonbseg, hogy az egyik esetben tudomasul veszem, hogy amit csinal az torvenytelen es mondjuk ezt jelentem az illetekes hatosagnak, a masik esetbe meg miutan lattam, hogy torvenytelen meg jol igenybe is veszem a szolgaltatast, majd UTOLAG elkezdek sirni, hogy jajjajjajj hat en meghalhattam volna. Ez a csavo pont ezt csinalta, utolag elkezdett sirni.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák