Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viizo

    tag

    Egy 58-as GX820 tulajként írom, hogy eddig kb. semmilyen hátrányát nem éreztem a MyHomeScreen rendszernek (ezen a szérián a 4-es van, az aktuálisan futó TV-ken az 5-ös), viszont minden nap élvezem, hogy gyors, letisztult, és kb. minden ott van ahol logikus. Előtte tartottam tőle, hogy alig lesz benne vmi állítható a Pana tesztekben sok helyen csak 'fapados'-nak és csúnyának titulált MyHomeScreen OS miatt, de valahogy én se fapadosnak, se csúnyának nem tartom, a letisztult és célszerű sokkal jobb jelzők.

    A TV egy pillanat alatt üzemkész (láttam már Androidos tv-t fél percig töltögetni), özön beállítási lehetőséggel bír, ezzel a fapados OS-sel csak a képet még ezerféle módon lehet tovább pimpelni. A NAS-t azonnal felismerte, a gyengének titulált médialejátszója eddig szinte minden jól lejátszott (HDR10+, Dolby Vision, stb *.mkv-k pipa, egy-két fájl lejátszása volt csak sikertelen, úgyhogy sokszor a Dune Realbox 4K-t be sem kapcsolom).

    Az okostv-s alkalmazásoknál a Youtube villámgyors, mindent azonnal 4K-ban húz be és így is marad végig (láttam vhol gigabites nettel is 480p-re néha visszakapcsolgató tv-t, jajj), a böngészés simán megy, de én pl. másra nem is használom ezen a két okosfunkción felül.

    Én személy szerint sajnálom, hogy az Android TV felé megy a Pana, mert részben azért is vettem ezt a TV-t, és nem egy Sony-t, mert utóbbinál volt egy-két nem tetsző belassulási anomália, amikor teszteltem vásárlás előtt. A TV piacot viszont már rég megették a csilivili rendszeres, de kóláskupak minőségű műanyagból és filléres elektronikákból gyártó, harsány képű konkurensek, úgyhogy nem sok jót jósolok a gyártónak, bármerre is fejleszt - max a prémium TV-k piacán.

Új hozzászólás Aktív témák