Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz joey04 #12 üzenetére

    Ex700-am van, antennát direkt nem dugom bele, mert nem égetem le a maradék két agysejtemet a "felszíni" sugárzás minőségével ér "tartalmával".
    Nyilván ha lenne valami épkézláb lehetőség, hogy olyan csatornát hozzak be rá amilyet-ahonnan akarok (nyilván a nemfizetősökre gondolok) valahogy úgy mint azon az internet-rádiós keresős oldalon amit most az istenért nem találok... akkor lenne benne antenna is.
    Ezt leszámítva én arra használom a tv-t, hogy hdmi-n rávigyem a képet a laptopról, a hang is tök mindegy, mert nekem jó az 4000 eurós hangrendszer erre a célra... innentől kezdve számomra a képminőség a lényeg.
    A kinézet sem érdekel, mert amikor filmezek, sötét van.
    Szóval ebben teljesen egyetértek a panával, eye-candy, aka: parasztvakítóneonfény nekem nem kell.
    És állítom, hogy a júzerek 95%ának sem, csak ugye mutogatni kell (az első tíz percben), hogy milyenfaszaatévé, és a júzer akkor érzi magát boldognak, amikor nagyonokosfunkciók vannak a tévéjében miközben ő maga hót hülye hozzá. Persze az első 10 perc után sose fog használni semmilyen funkciót, csak a bekapcs, volume, és csatornaválasztó gombot.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák