Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz bambano #156 üzenetére

    Akinek van nagy abroncsra pénze talán esze is van, hogy legalább 10 percet rászánjon egy gumitesztre meg egy árukeresőre.

    De nekem ez így olyan négyzet és téglalap felállásnak tűnik. Nem értem miért kéne fonákára rakva is működnie.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz bambano #156 üzenetére

    "...átfordítva az állítást: akinek viszont van pénze nagy abroncsokra, annak muszáj elfogadni az első rabló ajánlatot?"

    Érvelési hiba.
    Nem összefüggő dolgok között, hamis logikai kapcsolatot alkottál.
    Attól, hogy én ki tudom fizetni a 300 ezer forintos téli gumigarnitúrát, nem kell megvennem azt.

    A már megvásárolt jármű esetében viszont él a kötelezettséged, a gyártó -pontosabban a forgalomba helyezési előírások megtartására.
    Csak az(ok) a kerékméret(ek) használható(ak), ami forgalmi engedélyben illetve a közúti forgalomba helyezési dokumentumban fel van sorolva. Bocsánat, az utóbbi magyar nevét nem ismerem.

    Az én forgalmi engedélyemben csak egy kerékméret van felsorolva. Viszont a jármű forgalomba engedési okmányában egy másik méret is megengedett. Innentől én döntök a kettő méret között.
    Februárban veszek egy garnitúra négy évszakos kereket. A téli és nyári közé optimális az átmeneti időszakban.
    mert megengedhetem magamnak és növelem a közlekedés biztonságát késő ősszel és kora tavasszal.

    Az előírásokat nem lehet átlépni. Csak azok a méretek használhatóak, ami megengedett.
    Ha azt nem tudod megfizetni télen akkor ad el az autót vagy ne használd.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák