Új hozzászólás Aktív témák

  • LonGleY

    veterán

    Nekem is van egy ilyenem és tényleg csak 10K (az iponnál pl.).

    Worms-özéshez használom alapvetően, de tényleg jól pótolja a WASD gombokat is. Lapát kezemhez is jó, mert kétállású csuklótámasza kiljebb helyezhető. Viszont a képek alapján ne ítéljetek, eléggé fröccsöntött hatása van az egésznek (kivéve a csuklótámasznak, annak nagyon jó az anyaga), a gombok sem túl masszívak, a hüvelyk joystick akármi meg totálisan használhatatlan, olyan kemény. Még azt sem mondom rá, hogy fegyverváltásra jó, mert nehéz a 8 irányból pont egyet eltalálni. Talán olyan konfignál oké, ahol legalább 2 irányra van ráállítva ugyanaz a funkció. A kihúzott csuklótámasszal viszont hajlamos elbillenni a kar felé, így nem árt némi moddolás neki (pillanatragasztó + valami vastag gumiréteg, esetleg egy szétvágott bringamarkolat).

    A makrófelvétel része korlátoltan használható, komolyabb, szövegbevitellel ötvözött dolgokat nem érdemes vele rögzíteni, mivel azokat már csak a makró hossz limit miatt sem tudjuk használni. Erre még a saját készítésű szoftver is jóval jobb (viszont azoknak az elindítására jó például az n52).

    Ami a jelentős hibáit ellensúlyozza, az a Razer szoftver, amit elég egyszer belőni, onnantól fogva saját memóriájában tárolja a konfigot, az előre elkészített makrókat pedig elmenthetjük a szoftver mappájából. Én Quake Live-hoz és Worms Armageddonozáshoz használom (rope-ozás, Enter, fegyverválasztás), ha idővel megszokom, akkor melóhoz is jó lesz, sőt alapvetően azért vettem (CTRL+ X C V A stb.). Szerintem 10K-t megér, többet viszont nem érdemes kiadni érte.

    Összegzésként úgy érdemes reá tekinteni, hogy nagyszerűen kiegészítheti a billentyűzetet, méghozzá nem olyan hülye módon, mint mondjuk egy G15, hanem szépen, függetlenül. Ha úgy tekintetek rá, hogy csak dísznek van ott rajta a joystick és nem akarjátok feltétlen használni, akkor részemről ajánlott is lehet. Worms Armageddon-hoz viszont elengedhetetlen. :]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák