Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz Synthwave #35 üzenetére

    Azért a 2 véglet közt is van egy 'rész' amiben lehet simán létezni és igazából nekem ez itt a gondom.
    Bill+egér+egérpadom volt összesen ~18k talán,azért mégsem 1k-2k/darabja típus.

    De ezt már rég megfigyeltem itt PH-n,hogy nagyon a végletekben megy a gondolkozás meg az általánosítás és csak erre akartam rámutatni a saját példámmal.
    Persze,hogy azt fogja választani ha elé rakod de a való életben azért ez nem így megy a legtöbbünknek. :N
    Nekem se ilyenek közt volt a döntés hanem,hogy maradok e FHD-nál csak nagyobb frissítéssel vagy megyek IPS UltraWide-ra 75Hz-el és én azt választottam.

    Megnézném de nem fogom mert külföldi tesztek/vélemények alapján a mostani lapomba lévő integrált kari kb hozza az ilyen 10+ ezres dedikált hangkártyák szintjét én meg nem fogok csak ezért egy drága valamit belerakni mert nem ér annyit az egész nekem.

    Szerintem maradjunk annyiban,hogy mások az igényeink de ettől még egyik se lesz egyetemes igazság de legalábbis nem mindenkire igaz.

    Én ezt most itt lezárnám mert ismerem már annyira ezeket a dolgokat itt,hogy tudjam mehetne ez a végtelenségig is. :) :R

    Szerk:
    Megjegyzem,abban az esetben ha a tesztben szereplő bill+egér tényleg annyiba kerülne itt MO-n mint a hivatalos ára akkor még lehet elgondolkoznék rajta valamikor,nálam ~10k/10k a lélektani határa egy Billnek meg egérnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák