Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Puma K #6 üzenetére

    Egyrészt elég kicsi a halmaza azoknak, akik mindenféle előhívó nélkül használták a készülékben a számokat, pláne a számhordozhatóság kitalálása óta, másrészt marha bonyolult egy öregnek is elmondani, hogy midnen száma megmarad, csak mit kell keresnie az elején, ha az nincs, akkor elé kell pötyögni, ha van, akkor ok. Nem hatalmas a halmaza a lehetséges verzióknak.

    Killing: nem tudom, nekem t-mobilnál anno donimósként bizony aktiválni kellett, marha bonyolult volt, asszem *103# vagy mi amit be kellett pötyögni, a *104# meg letiltotta a roamingot...

    [ Szerkesztve ]

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Puma K #14 üzenetére

    leírod neki papírra, hogyan kell ezentúl, menni fog neki. pláne, hogy alapból a mobilokat ők is előhívóval tanulták meg, amikor megjelentek. Így beléjük kellett ivódjon ugyanúgy, mint a szomszéd várost hívom, akkor 06-tal kezdünk. ismerek öregeket, papírra leírtan megoldják a dolgokat, nem kell őket hülyének nézni. aki akarja meg tudja tanulni, hozzá tud szokni, aki meg nem, annak oly mindegy mi van, valakinek be kell állítani a hívott három számot, és csókolom. Annak úgysem lesz jó, mert más a csengőhang, másképp cseng ki, stb. az evolúció megint szelektálni fog közöttük, fiatalok között is.

    Mackósajt: azért a mobilt használók táborához képest meglepően kicsi ez az arány, akinek meg csak ilyen száma lenne, szerintem üres halmaz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák