Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz nemlehet #26 üzenetére

    Összes PS játék zseniális amúgy, pl marvellal a világból ki lehet kergetni, de pókembert imádtam mint játék. Mitológia se nagyon érdekelt de a god of war minden perce arany volt és imádtam, hasonlóképp az összes sony játék. Főleg mostanában hogy család/gyerek befigyel már nincs annyi idő játszani, viszont ha játék van akkor abból igyekszem a kiemelkedőekre rámenni, egy sokadik AC/FarCry időhúzós tömegjátékokat pedig elkerülni.

    Amúgy én örülök hogy jönnek ezek a játékok PC-re is, szerintem manapság a PC/konzol gaming nem ütik egymást, én is PC-s voltam nagyon sokáig, sőt mai napig játszom PC-n is, de amíg a mai árak mellett egy gamer konfigot összerakni kb esélytelen, addig a konzol elérhető és fixen sokáig támogatott vas lesz. Persze, nem lesz 144hz meg 8k gaming, ezt mindenkinek el kell dönteni hogy vállalható kompromisszum-e. Ma egy nextgen konzol ár/érték arányban torony magasan veri a PC-t HA csak a játék az egyetlen cél.

  • floatr

    veterán

    válasz nemlehet #26 üzenetére

    Úgy gondolom, hogy a technikailag kiemelkedő teljesítmény a konzolon jobban kijöhetett. Viszont azt látom mindegyik port esetében, hogy a PC-s változat az akkori konzolok hardveres korlátaiból fakadó egyszerűsítéseket örökölte.

    Nem akarom leszólni egyiket sem, bár a port minőség már kérdéses. Inkább az emberek hozzáállása az exkluzívokhoz, ami zavar, meg hogy ezt egyfajta szivességként kéne kezelnünk, miközben ömlik a pénz befelé.

Új hozzászólás Aktív témák