Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4rkAv3ng3r

    senior tag

    válasz Wolverine #94 üzenetére

    Nos nálam általában legalább 15 tab meg van nyitva FF-en és nem lassul be, nem azt mondom, hogy Operán így van.

    Az előbbiekhez:
    Semmi baj a net szolgáltatásommal, egyszerűen pár olyan honlapot megnéztem amin nagyon sok java és más egyéb elem található. Ott a FF3.5 sokkal gyorsabban behozta még az Opera 10b2 még nem. Átlagos honlapoknál igen ott pár mp töredék a különbség de olyan lapon ami tele van gányolva reklámokkal java-val meg egyéb ilyen szarokkal ott belassul.

    Nálam még sosem fagyott ki a 3.5-ös FF még az RC1 és az RC2 sem. (egyébként azóta tértem vissza hozzá).

    Igen azzal is egygetértek, hogy a nagy szabványosdival senki nem ér semmit se, mivel sokan nem követik webfejlesztéskor a szabályokat főleg ha IE6 és 7 alá optimalizálták az adott lapot, ezért vérzik el pl. a bankszférában is, ezért nem jó CIB-nél sem. Azért az röhej, hogy a Chrome a Safari és Firefox (mondjuk ez már reégebbi azért) meg tudja oldani Operának sokáig a populáris iwiw-vel is gondjai voltak, persze most mindenki azzal jön, hogy megoldották. Egyébként a magyaropera.blog -on ott a "szégyenfal" ott kigyűjtötték hol nem működik. Én is találkoztam pár honlappal de nem jegyeztem fel a nevét hanem megnyitottam másik böngészővel.

    A képeket ha simán lemented akkor nem írja a letöltésnél csak ha célként mented le, azért nem vagyok kezdő Operás. :-S

    Ja azt elfelejtetem leírni, hogy érdekes módon mindig az Operások védik a legelfogyultabban a böngészőjüket. :DD (khm. mint a Linuxosok ...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák