Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archer

    őstag

    Csatlakozom Bici kollégához, amint lejár a hűség, huzok el a T-től. Még az axeleros időkben csatlakoztam hozzájuk, azzal nem is volt gond. Emelgették a sebességet, nőtt is megfelelően, aztán ahogy csökkent az ára a csomagoknak, nagyjából ugyanazért a pénzért mindig nagyobb csomagba mentem így kerültem a 8 megás csomagba. Innentől jött a sz.pás. Egy idő után elkezdett szakadozni a net aztán a végére már használhatatlan volt. Akkor cserélték a D-Link modemet valami Askey márkajú förmedvényre. Na az aztán tényleg az ipari hulladék kategória volt. Kb. a 3. után mondtam a szerelőknek, hogy mégegyszer ide ne hozzák azt a mocskot. Szerelő megszeppenve mondta, hogy csak ilyet tudnak hozni (ő is tudta, hogy hulladék kategória) aztán végül is hoztak egy használt D-Linket. Mondom már tök mindegy, jó lesz az is csak legyen net. Persze nem lett. Szakadozás ugyanúgy megmaradt. Megint telefonálás, stb. akkor nagy nehezen visszaminősítették 1 megásra. Azóta működik rendesen de hát 1 mega... Februárban járt volna le a hűség, addig el is kerülte a figyelmemet de kiderült, hogy meghosszabbították a hűséget egy évvel amikor visszaminősítették :Y WTF? Megnéztem a T-s mail fiókban, hogy erről írtak-e valamit. Küldtek egy szerződést pdf-ben amiben bent van, hogy amennyiben nem teszek nyilatkozatot, az elfogadásnak minősül. A kutya nem nézte azt a címet, postán meg nem küldtek semmit pedig mindig szoktak mindenről. Úgyhogy még nyár végéig a "hűséges" ügyfelük vagyok :(((

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

  • Archer

    őstag

    válasz Narxis #21 üzenetére

    Adsl szolgáltatásukból kiindulva necces.Nekem anno azt mondta a szervizes, hogy a 8 megás net a legtöbb helyen csak mese habbal. Kábelnél nem tudom hogy van de szerintem inkább legyen lassabb de megbízható neted mint az ellentéte. Magamból kiindulva utána csak a sz.pás van vele meg ha lejjebb minősítteted, újraindul az egy év hűség.

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Új hozzászólás Aktív témák