Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz floatr #5 üzenetére

    Ez mind semmi.
    Amikor én a 4 megás netemmel Trékomhoz jöttem át, a következőket éltem át:
    - megszűnik a régi szolgáltatóm, kellene új
    - Tré a befutó, mert a 8 mega is olcsóbb a régi 4-nél
    - Mammut T-Pont, ügyintéző felveszi a rendelést kiesésmentes szolgáltatóváltásra 8 megás netre. (nem szólt, hogy 4-ről nem lehet 8-ra.)
    - határidő eljön, sehol semmi.
    - határidő után jóval ügyfélszolgálatot többször hívva 30perc alatt egyszer sem veszik fel, munkahelyi központ 30 perc után szakít. Munka után hazaérve nincs már 1212.
    - Kiderül belső segítség révén, hogy szolgáltatóváltással nem lehet egybekötni szávszélváltást. Hurrá. Megoldás; le kell mondanom a régi szolgáltatónál a netet (Aki azóta is ingyen szolgáltat, hogy ne legyen kiesésem!!!), és úgy kérni új 8 megás adsl-t a T-nél. Oké, megléptem.
    - Hetek teltek el, mire kiderül, hogy jajj, bocsi, túl messze vagyok a központtól, nem lehet 8 megás netem. Bakker!! Érdekes módon a régi szolgáltatómnál régebben volt 8 megás netem, mégha nem is volt valóban 8 mega, de négy felett volt jóval (nekem megérte volna még így is). De nem lehet.
    - Jó, akkor nincs más választásom, mivel lemondtam az előző netet, így kellene várnom 3 hónapot, ha más szolgáltatónál akarnám folytatni a dolgot, így maradt a Trékomos 2 mega.

    A folyamat alatt kb. 3-4 hétig nem volt netem, és az ügyfélszolgálatot sosem tudtam elérni. A T-Pontokban azt mondták többször is, hogy várjak, majd keresnek.
    Ha nincs egy segítőkész belső ember, akkor szerintem még most sem lenne netem. :( (ez ősszel volt)

    Egyébként ocsmány dolog az a szabály, hogy csak olyan vonalra lehet új ADSL-t rakni, amin elötte 3 hónapig nem volt.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák