Új hozzászólás Aktív témák

  • k1csi

    senior tag

    Jó kis váz lett, de nem értem miért nincs még mindig 25p-s videó? Ha a 30p-t meg tudták csinálni nem értem miért nem akarnak tudomást venni róla, hogy a világ nagyobbik felén 50Hz-es a hálózat. A Pana legalább utólag javította a firmware-t (GH2)...

    kukulec
    Ebben a vázban van egy nagyon jó (talán a legjobb) szenzorstabi a 60D-ben semmi; a Canonhoz vehetsz méregrágán stabis fixeket ha egyáltalán van (24, 28, 35, 100mm-re van). Itt meg bármilyen régi obihoz lesz stabi.
    Ennek a váznak már az elődje már simán hozta zajban azt amit a 60D, dinamikában meg lazán verte azt. Most csak jobb lett.
    A váz felépítése minőségi, a Canon 60D-ről némi használat után leválik a gumi (a fotókhoz sziveskedj átfáradni a Milyen cserélhető obis topikba).
    A kereső jóval nagyobb, bár az EVF nem mindenkinek jön be. Videóra pl. viszont sokkal jobb mint a DSLR ahol a keresőben nem látsz semmit, csak a hátsó LCDn.

    Viszont tény, most még drága. Nem kötelező mindent azonnal amikor kihozzák megvenni.
    Egyébként nem értem miért nem indítanak normálisabb áron, hatalmasat ugrana a piaci részesedésük és nem mellékesen többen ismernék a rendszert ami az urband legend oszlatásában is segítene.

    Khelben
    A szenzorstabik között hatalmas különbségek vannak. Régi teszteket nem érdemes nézni ill. olyanokat sem amik nem az Oly 5 tengelyes stabival hasonlítanak. Nézd meg a Robin Wong tesztet. Másodperc nagyságrendjében hatékony. Ami szinté nem mellékes videóra is megy.
    Sajnos viszont a videó részt még mindig eléggé hanyagolják.

    Amit a fotózásról szeretnél tudni Chuck Gardnertől: http://super.nova.org/DPR/

Új hozzászólás Aktív témák