Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz brumi1024 #52 üzenetére

    "Ha jol ertem TV-rol ment a film? Limitalo tenyezo ott a TV sajat wifi kartyaja."
    Chromecast volt a tévén, elvégre arról volt szó hogy a chromecast limitál-e azzal, hogy ennyi pénzért nem a legcsúcsabb wifit támogatja.
    Szóval chromecast tv-be bedugva, és wifin át játszott le plex kliensel szerveren lévő plex szerveren lévő tartalmat.

    "Biztos, hogy a gigabites ethernet a szuk keresztmetszet?"
    Igen, szerverről szerverre szinte pontosan 125 MB/sec-el tudok másolni még ssd-k között is, ami pont 1000 mbit. két wifin csatlakozó ssd-s eszköz között gyorsabban meg gyorsabban másolok.

    "Ezek mind elmeleti szamok, amik ugy jonnek ki, hogy az osszes sav elmeleti savszelesseget osszeadjak"
    Értem hogy elméleti számok, de akkor is az van, hogy egy 130 gigás 70 Mbps-es 4k-s hdr filmet gond nélkül játszottam le kevesebb mint 200 mbit spike-al (és utána 70 körül stagnált). Szóval nem igaz, hogy normál körülmények között (sőt akár normál feletti igénybevételnél) probléma lenne azzal, hogy a chromecast csak wifi5-öt tud, 6-ot nem.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák