Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Chaser #11 üzenetére

    Sajnos senkit nem érdekel a Te géped, max téged... A tények makacs dolgok, a trend arra mutat, hogy nem lesz cserélhető semmi. Egyedül a HP aki még tartja magát megint a HP, a többiek már lefeküdtek a trendeknek sajnos kezdve a Dell-el... Annyira sok éve nem tudhastsz róla mert a Vostro 5390-esek, meg a Latitude 5300-asok, valamint az X390-esek most jelentek meg, ha csak Nostradamus nem vagy... , bár ki tudja... :(

    és nyilván ismered a fujikat

    Annyira nem jó a Fuji mint 3 éve volt, most láttam egy U-s Fujit, aminek az ára új korában 600 000 Ft volt, de bontószökevény a háza. Ugyan "fém" szerű, de annál hajlékonyabb. A ProBook-om masszívabb, pedig ez olcsó gép, és 2-t lehet a Fuji árából venni... A bővíthetőségről ne is beszéljünk...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Chaser #11 üzenetére

    "...ez viszont sztem nehéz - 13,3"-nál és prémium kategóriában...."

    Érdemes lenne, az azonos kategóriába eső termékeket összehasonlítanod.
    A kijelzőt Corning Gorilla Glass védi. Nem csak ujjal, tollal is lehet használni. Azt gondolom, ekkora méretben az üvegnek számottevő tömege van.

    Amúgy nem értem a túl nehéz problémádat. A fuji e746, kb 400 grammal nehezebb és majdnem dupla vastag.
    A Spectre merevítése több anyagot igényel. Persze lehetne titánt használni, csak drága lenne.

    Aki ilyen hibrid noteszt vásárol, annak mások a preferenciái mint neked.
    Engem nem izgat fel a notebook bővíthetősége. Csatlakozóból is csak hármat akarok.
    Egy rendes töltő csatlakozó.
    Egy Thunderbird képes USB-C csatlakozó.
    Egy második USB.C csatlakozó.

    A telefon mellé használt USB-C hubbal, szinte minden eszköz csatlakoztatható, optikai meghajtó is. =Bár évek óta nem használtam ilyen eszközt, de van egy USB DVD íróm.)
    Az Envy belefér egy rendes aktatáskába. Küldőre és teljesítményre is teljesen rendben van.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák