Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Chaser #6 üzenetére

    A tömegen nem sokat lehet spórolni.
    Nekem ebben a méretben egy Envy notim van, 1264 gramm.
    Sokáig használtam egy 10.1" noname Atom processzoros táblagépet, az is majdnem 1200 gramm. Annyira vékonyak ezek az eszközök, hogy erőteljes merevítés szükséges.
    Az ODD lehetősége itt fel sem merülhet. Annyira vékony a gép. hogy a bekapcsoló gombnak csak a baloldali USB port mellett találtak helyet.

    A későbbi bővítésnek a gondolata sem nagyon merülhet fel. Aki ilyen eszközt vásárol, annak érdemes átgondolni melyik modellt vásárolja meg.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Chaser #11 üzenetére

    "...ez viszont sztem nehéz - 13,3"-nál és prémium kategóriában...."

    Érdemes lenne, az azonos kategóriába eső termékeket összehasonlítanod.
    A kijelzőt Corning Gorilla Glass védi. Nem csak ujjal, tollal is lehet használni. Azt gondolom, ekkora méretben az üvegnek számottevő tömege van.

    Amúgy nem értem a túl nehéz problémádat. A fuji e746, kb 400 grammal nehezebb és majdnem dupla vastag.
    A Spectre merevítése több anyagot igényel. Persze lehetne titánt használni, csak drága lenne.

    Aki ilyen hibrid noteszt vásárol, annak mások a preferenciái mint neked.
    Engem nem izgat fel a notebook bővíthetősége. Csatlakozóból is csak hármat akarok.
    Egy rendes töltő csatlakozó.
    Egy Thunderbird képes USB-C csatlakozó.
    Egy második USB.C csatlakozó.

    A telefon mellé használt USB-C hubbal, szinte minden eszköz csatlakoztatható, optikai meghajtó is. =Bár évek óta nem használtam ilyen eszközt, de van egy USB DVD íróm.)
    Az Envy belefér egy rendes aktatáskába. Küldőre és teljesítményre is teljesen rendben van.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák