Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    Valaki tudna nekem abban segiteni, hogy aliexpressen rendeltem pár dolgot és amikor a fizetésnél a kártyaadatok után a fizetés gombra rányomtam az oldal lefrissülése után nem irta, ki, sikerült a tranzakció,de amikor megnéztem a megrendeléseim között minden szerepelt

    Csak ott volt mellette, hogy kifizetésre vár, erre nem emlékszem, hogy ez mindig igy volt vagy azonnal elfogadja a kifizetést?

    Mert mikor rámentem a pay now gombra ott ujra a kártya adatokat lehetett megadni ezt gondoltam, hogy az elözö fizetés nem sikerült végigpörgettem és akkor ki is irta hogy érvényesitette a fizetést, gondoltam akkor mindegyiknél ujra el kell ezt játszani,de a következő terméknél meg kiirta, hogy nincs elég pénz a kártyán.

    Mondom akokr itt valami gond lesz, mert ha nem vonták le elsőre akkor az összes termék után még maradni kellett volna,de megnézve elfogyott róla minden, ezek szerint elsőre is sikeres volt a levonás és másodszorra mikor a pay nowra kattintottam akkor mégegyszer megrendeltem a terméket?
    Vagy hogy van ez?Mert a rendelési listában nem szerepel duplán semmi

    ezt hol lehet kideriteni?

Új hozzászólás Aktív témák