Új hozzászólás Aktív témák

  • zsuri0

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tavasszal leszedtem a mycloud csomagot és töröltem az eszköz regisztrációját a mycloud.zyxel-en. Most újra szerettem volna használni, de nem jutok tovább a párosításnál. Képtelen vagyok elérni, hogy a "cloud" párosítsa az eszközt. A következőket csináltam:
    1. a routeren engedélyeztem az upnp-t
    2. a NAS-on feltettem myzyxelcloud csomagot
    3. belépve a mycloud.zyxel.com-ra próbáltam párosítani az eszközt - nem találja
    4. próbáltam kézzel megadni a szükséges adatokat (IP, SN) - eljutok addig, hogy a pairing gomb megnyomására vár, viszont a 10 perces visszaszámlálás állandóan leáll 10 másodperc után. Mindegy, meg tudom nyomni a pairing gombot 10 másodpercen belül - semmi
    5. mivel a gomb megnyomásakor nem kezdett el villogni a led a NAS-on jobb híján megnéztem, hogy fut-e a zyxel_button_chekd - nem. Valahol olvastam, hogy az figyeli a gombot. Elindítottam kézzel - most már látom hogy észreveszi ha megnyomtam a gombot, de a led továbbra sem kezd villogni és nem tudok párosítani.

    A zyxel szerint a 325 v2 már nem támogatott a zyxel cloud által. Lehet, hogy ezen múlik, nem tudom. Nektek működik manapság a mycloud? Valami egyéb ötlet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák