Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz Tüzi #57 üzenetére

    Az időpontváltozást legalább egy héttel előtte már lehetett tudni, fennt volt a honlapon. Sajnálom, hogy lemaradtál róla, tényleg, de ilyenkor érdemes ellenőrizni, biztos, ami biztos a dolgot.
    A képek így sem lettek rosszak :R Sharont én is láttam már szebb ruhában, de hát istenem, szerintem a személyiségét jól kifejezi :DDD

    Aligha Sharonék határozták meg, hogy mikor is tartsák a koncertet, úgyhogy ha a CsipetCsapattal rájuk gondolsz, akkor eléggé igazságtalanul próbálod rossz színben feltüntetni őket, a dolog hátterének ismerete nélkül - nem lenne szép, remélem félreértettem.

    A koncert remek volt, a közönség remek volt, jobb, mint a PeCsa pogózást részeg bunyózásnak értelmező közönsége, a hangosítás pedig jobb volt, mint a Sziget 3 féle szólamban sípoló, gerjedő csodás hangfala, szóval összességében remek koncert volt.

    A koncert után irány volt a SZIN közönségterét a színpad mögötti tértől elválasztó "vasfüggöny" nyitható részének megrohamozása, ahol a biztonságiak közölték velünk, hogy nem adnak autogrammot, de ha reménykedni akarunk a csodában csak maradjunk... de többször elismételték, hogy nem fognak adni autogrammot. Persze, biztos odamentek a biztonságiakhoz Sharonék és megmondták nekik, hogy hajtsák el a rajongókat, így ismertük meg őket :W Klassz, hogy a biztonságiak megpróbálnak ilyen képet festeni róluk, de mindegy, biztos jóarcok. :((( :(
    Két gitáros és a dobos kijött a hangszóró elé, fényképezkedni, autogrammokat osztani, beszélgetni, miközben a Quimby már hangolta a hangszereket - konkrétan a dobot, és a hangszórótól 5 méterre szétvitte az összes belső szervemet minden ütés. Ezek meg teljes nyugalommal álltak 20 centire a hangszóróktól és osztották a fényképeket meg autogrammot, szóval valószínűleg fakírképzőbe járhattak. Főleg a dobos, aki a legtovább maradt. Bár ő a PeCsánál is bebizonyította, hogy fakír, ugyanis ő volt az, aki a minusz rettenetben egy szál pulcsiban kijött a rajongókhoz beszélgetni és ott beszélgetett velünk nem kevés időt anno.
    Sharon most nem jött ki, sajnos, így a télen vele készült fotót nem tudtam aláiratni - talán majd legközelebb :)

    Apropó mikor lesz legközelebb?
    Gyakorlatilag egy éven belül háromszor voltak Magyarországon - ez azért szép teljesítmény, de félek egyben azt is jelenti, hogy egy ideig kishazánk kifújt ilyen téren - de ne legyen igazam :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák