Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mákos7észta

    aktív tag

    válasz FPéter #4 üzenetére

    Őrült :DDD

    Őszintén szólva jó írás, bár kicsit tömör, nem éppen guga- féle világmegváltós mese, ahogy kiment vécére és közben bedobott egy kolbászt sörrel (természetesen egy Bibliai anekdotával megfűszerezve), de pont jó :D

    A mi családunk, hát én már pesti gyerkőc voltam, így érdekes a helyzet. Anyám paraszti családból, Szarvasról jött, apám meg egy belvárosi sznob családból. Érdekes keverék lettem én. Apám mondjuk csak nyomokban viseli a sznobság tulajdonságait, de mivel faipari végzettségű, így ő is szereti a kétkezi munkákat, amiben presze állandó jelleggel segítek.

    Van egy nővérem, de az nem társaság, legalábbis munkában, úgyhogy nem feltétlen kell nagycsalád a jó légkörhöz :D Egy szó, mint száz, én nem teljesen vagyok kétkezi munkás, de volt részem nekem is garázsépítésben, parkettázásban, gipszkartonozásban, szekrénykészítésben, vidéken gaznyírásban, tehénfejésben, tyúkvágásban, favágásban, és minden finomságban. Én erre büszke vagyok, és lehet, hogy akkor zsörtölődtem, hogy miért engem kell pont akkor, pont engem b*szogatni, de utólag visszagondolva büszkeség tölt el, és jóérzés.

    Üdv.
    Mákos7észta

    Csak óvatosan, még nem kávéztam..

Új hozzászólás Aktív témák