Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    Ha összejön, végre kiléphetünk ebbőla dzsumbujból, ami itt van. Tömeg, dugó, társasház, kinek kell ez?
    Úgy néz ki Dunaharaszti lesz belőle, kis kerttel, szőlőlugassal , satöbbi.
    Egyébként végre megcsinálhatnák már azt a magyar sziliciumvölgyet...[link] Mi a francnak kell egy informatikusnak pesten dolgoznia? Miért nemlehet bárhol mellette? Vagy akár bárhol az országban? Mi a francnak ez a nagy fővárosközpontúság. Hála égnek a munkahelyem Budaörsön van, rálátok a hegyekre.

    Amikor 9 éve, 1998-ban pestre kerültem , egy-két pillanatra elvarázsolt. Hogy itt nem du. 4ig van posta pl, a boltok is sokáig nyitva vannak, a koleszos élet is szép volt, és baromi egyszerűen találtam munkát. (pénztárosként pl kb 15 ezerrel többet kerestem, mint anyám vidéken, akkoriban ez nagy szó volt.). Ma már közel sem ez a helyzet. Vidéki, kertes házból jövő emebrként nekem ez nem természetes ami itt van. Egy felbolydult hangyaboly, csakhogy én nem kívánok hangya lenni, aki be van zárva a négy fal közé, és egy odúban éli életét. Úgyhogy döntöttünk: megyünk. Elég volt belőle. Szerencsére a bejárás sem lesz több, eddig is egy óra volt a városon átvergődni, most is kb annyi lesz.

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák