Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cousin333

    addikt

    Hát, néhány dologban nincs egyetértés...

    Vista: Egyesek szerint az a baj, hogy az MS az XP-t akarja eladni nekünk új köntösben. És közben jajgatnak, hogy a kiforrott XP helyett kapunk egy kiforratlan Vista-t. Ez így eléggé vicces... Én huzamosabb ideje használom az RC2-t és tulajdonképpen elégedett vagyok vele, sok buggal még nem találkoztam (sőt!). Sok minden pozitív irányban fejlődött (pl. gyorskereső), és jobban bele lett integrálva az oprendszerbe, például a tűzfal, vagy a teljesítmény-monitor. És ez jó. Az UI nekem tetszi, és a gépigényt sem nevezném vészesnek.

    Office 2007: Használtátok is, vagy csak írtok róla? Nem lehet nem észrevenni a különbséget, valóban nem túlzás azt mondani, hogy az Office 97 óta a legnagyobb változtatás, emiatt ebben az esetben - kivételesen - egyáltalán nem érzem rókabőrnek. Egy kicsit talán csilli-villi a kezelőfelület, de nekem jobban tetszik, mint a puritán menüsorok, amik esetén általában nem elsősorban a ''komoly'', hanem a ''bonyolult'' szóra asszociálok. Logikusabbnak, kézreállóbbnak tartom a gombok elrendezését is. Magát a programot pedig az elődjéhez képest nagyobb előrelépésnek, mint magát a Vistát. Persze a gépigény is nőtt, de cserében pl. a stílusváltásoknál azonnal kapunk egy előképet a éeendő kinézetről. Ráadásul új formátumban menti a fájlokat, ami többek között kisebb méretet eredményez.

    IE7: Örömteli, hogy a felesztők végre igyekeznek behozni a lemaradásukat, mind funkciók (füles böngészés), mind biztonság (védett mód Vista alatt), mind szabványkövetés (kompatibilitás a többi böngészővel) terén. Ugyanakkor nem érzem úgy, hogy az Operámat veszély fenyegetné :).

    [Szerkesztve]

    "We spared no expense"

Új hozzászólás Aktív témák