Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Basszus, részvétem! :(
    Ott törném el az összes kezét, apróra, szilánkosra! A rohadéknak.
    Az ilyeneknek általában nincs autójuk, és fel sem fogják, mit tesznek ezzel. Nemcsak az anyagi oldalára gondolok, hanem az erkölcsire is.
    Nekem két esetem volt. Mondjuk a Mondeonál nem direkt volt sztem, inkább egy bicajos kiskölök eshetett el mellett, amint a parkoló autók között csalinkázott a ház _belső_ udvarán. Egy 20 centi hosszú, jó vastag, fémig hatoló karcolás a jobb hátsó kilincsnél. Lestem utánna pár napig, de nem láttam a kölköket - legalábbis munkaidömön kivül.

    A másik már a mostani volvómmal történt, de még a korábbi tulajnál. Baloldalt a hátsó sárvédő és a hátsó ajtó egyértelmüen kulccsal van karcolva. Szép hosszú (kb 40-40 centi), vastag karcolás, és recésen kezdődik, ahogy a ferde irányú húzástól pattogott le a festék. Aztán szép bezier görbében végződik. Ezzel 2x60ezer ft kárt okozott, mert újra kell festeni az egész elemet, plusz soha az életben nem minösitik már sérülésmentesnek a kocsit (hiába magyarázkodok, hogy csak festés volt, mivel bizonyitom, hogy lakatolás nem történt?)
    Amióta nálam van (2006. május) nem történt ilyen, mondjuk az esetek 95%-ában a garázsomban vagy itt a cég parkolójában áll.

    Nem tud szinte semmi sem jobban feldühiteni, mint az ilyen oktalan, barom, irigy(?) károkozás. Ha már nekem nem lehet, jól összebaszom a másikét! Hát bakker, elkapnám, a fejét verném az ajtóba amig a börével be nem tömitem a karcolást.

    (most jön dabadab mingyár, és agressziv állatnak fog titulálni, de sebaj)

    Láttam egy olyan képet is, asszem funpicen, hogy jó vastagon (kb 5 centi széles betükkel) volt belesatirozva a motorháztetöbe, hogy ''a babakocsis anyukák bosszúja'', vagy ilyesmi. Hát gratulálok. Oké, bunkó az olyan, aki úgy rááll a házfalra, hogy nem lehet már elférni babakocsival. De talán elöször cetlivel figyelmezetem, aztán másodszor is. Harmadjára meg elvitetem, nem pedig kárt okozok neki, ugyebár.
    Rohadék tetü banda. :(((

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

  • Andie

    őstag

    válasz dabadab #6 üzenetére

    Ez igy igaz. Lehet akár babakocsis gázolás is az előzménye. De sztem semmi nem indokolja az ilyen károkozást. Ezzel semmi nem oldódik meg, csak bosszúság.

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

  • Andie

    őstag

    A westendben nekem a volvós szelepsapkáimat lopták le (görögböl hoztam, volvo emblémával). Sejtettem, hogy előbb utóbb megteccik valakinek, de akkorsem értem, micsinál vele? Másik volvós valszleg nem veszi meg, aki lelopta, valszleg nem ilyen autója van... másik topicban azt mondta valaki, hogy hüjegyerek a cangájára rakja. hátbaze...

    Viszont ha már ilyen sürü a disztárcsa (megoldás = alufelni?), szelepsapka, egyéb lopás, meg karcolászás, lehet érdemes lenne pl a frekventált helyeken egy figyelö bizottságot létrehozni. Odaállnánk néhányan, direkt hivalkodó disztárcsákkal, szelepsapikkal, miegymással, aztán messziröl távcsövel figyelnénk 1-2 órát, hambival, kólával, nomeg 1-2 viperával felszerelkezve. Ez utóbbit nem ennénk, használnánk.

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák