Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Wajk #16 üzenetére

    ''Örömmel vennék valamit, de a mozikba olyan béna filmek mennek, hogy az nemigaz''

    Én meg annyi eredeti DVD-filmet veszek, hogy az nem igaz, mert tele van a piac jó filmekkel. Darabja egy ezres. Nem számoltam, de mostanra már tutira 100 fölött van a gyűjteményem, különösen, hogy a két gyereknek marokszám vesszük a klasszikus rajzfilmeket.

    Különösen jó filmeket egyébként drágábban is megveszek, a lélektani határom 2e Ft-nál van, de ha valami igazán orbitális klasszikus megjelenik, akkor 3e-ig is elmegyek.

    Ugyanígy venném a zenét is, de nem négyszer annyiért, mint egy jó filmet. Úgyhogy marad a rádió, így meg csak szívom a fogam a reklámokon, meg a hülye műsorvezetőkön. Ja, és ne mondja senki, hogy egy zenei album költsége a négyszerese egy filmének. És nem többmilliós példányszámú ámerikánisch sikerfilmekről eszélünk, mert egy ezresért (vagy némelyiket még olcsóbban) vettem olyan jellemzően kis piacra készült filmeket, mint Csak szex és más semmi, Terézanyu, Meseautó, Kontrol, Magyar Vándor, meg mittudomén még mi. Ja, és most jelentek meg az Ötvös Csöpi filmek, kapásból egy ezresért, csak még nem jutottam azóta nagyáruházba. Remélem hamarosan kijön a Három testőr Afriákban is. :U

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz divot #42 üzenetére

    Tízmillió forint az ezer forintos áron tízezer példány. Kétezer forintos áron ötezer. A mostani négyezer forintos árnál mindez azt jeelnti, hogy kétezerötszáz eladott példánytól nyereséges a dolog.

    A kérdésem továbbra is az, hogy az a több tízezer ember, aki négyezer forintért nem veszi meg a lemezt, vajon tízezerért megvenné-e? A DVD-piac bizonyította, hogy igen. Kis paraszti logikámmal nagyon ott vagyok, hogy az ezerforintos emezekkel nagyobb hasznot lehetne realizálni, és komolyabb lépés lenne a warezellenes küzdelemben is. Ja, és nem kéne nevetséges 7500 példányra levinni az aranylemez limitjét.

    Mostanra gyakorlatilag nincs warez DVD-m. Ami tetszett, megvettem, ami meg még drága, azt megvárom, amíg olcsóbb lesz.

    Zenét meg hallgatok rádióban.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák