Új hozzászólás Aktív témák

  • Marc71

    csendes tag

    válasz divot #37 üzenetére

    ''minden annyit ér, amennyiért megszerezhető''

    Ez nem igaz.
    Minden megszerezhető ingyen, ha vállalod ennek következményeit. Ha megtetszik a csaj, akkor követed, és iccaka a házuk pincéjéban megerőszakolod. Ingyen volt. Ha megteszik a szomszéd Porsche-ja, akkor elkötöd, és máris ingyen a tiéd.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    - Te vagy az én emberem!! :) Pont ezt mondom én is. Kicsit drágán szerezhetőek meg az általad említett ''javak''... - ha vállalod a következményeit. És nem csak a büntetést, hanem a társadalom elítélését, kirekesztését. Ez nem éri meg, csak a retardáltaknak.

    Letöltöm valaki zenéjét. Lehet? Lehet. Ártok ezzel valakinek? Senkinek. Elítél ezért valaki erkölcsileg? Max Te, meg az artisjus, meg a nox. Ez meg bőven vállalható következmény, nekem megér ennyit, ennyiért megszerezni :))

    Majd ha tisztességesen (munkájuknak megfelelő értéken) élnek-keresnek zenészeink, és megszűnnek a kiadók óriási hasznai, na majd akkor lesz erkölcstelen letölteni/''lopni''. Én leszek az első, aki mindenkit el fog ítélni aki akkor így tesz.

Új hozzászólás Aktív témák