Új hozzászólás Aktív témák

  • Shad0w

    senior tag

    Hát, nekem eddig csak rossz tapasztalataim vannak ezzel a kft-vel. Ugyanis én és haverom és haverom faterja (és haverom haverja, de ő csak beült volna pár körre) ma elmentünk. Már hétfőn megbeszéltem mindent, hogy nelegyen gubanc (talán ez hiba volt).
    Szóval ma el is mentünk, megis találtuk elsőre a repteret, de amikor odaléptünk a portához, akkor a kedves portás közölte velünk, hogy ma nemlessz élményvezetés, mert 1 hete a reptér tulaj és ez a kft vmin összekapott, ésmost szünetel a dolog. Ezzel idáig alapvetően semmi baj, DE mi ezért oda-vissza 500 km-t utaztunk autóval, és ott kellett megtudnunk, hogy nemlessz. Szerintem a legalapvetőbb lett volna, hogy szólnak, erre felis hívta a figyelmemet, az akivel megbeszéltem, hogy legyek már olyan kedves és szóljak, ha változás van. Nos ezt énis elvártam volna! A másik meghogy amikor odaértünk, akkor elérhetetlenek voltak, mind a 2 számon.
    Ne essék félreértés, nem kritizálom ezt az élményvezetést, énis menni akartam, csak nagyon felbosszantott, hogy 7-8 órát autóztunk a semmiért. De sztm ha reggel még felhívtam volna őket, és akkorsem lettek volna elérhetőek, akkoris elmentünk volna, hiszen, lehethogy alszik, vagy vmi dolga van, demajd odaérnek időben. Ottvan az oldalon (röviden): Bizalmukat előre is köszönjük, hát szivesen.
    Mostanáig nemtudtam elérni ezta kft-t, valószínű, hogy holnap kiteszek erről egy írást ide a Logoutra, talán akkor majd ők megkeresnek engem, és akkor megkérdezhetem: hogy akkorezmostmiis?!

    (az írást nemhiszem, hogy még ma kiteszem, nemszeretnék egy indulatokkal teli irást csinálni, csupán a tényekre szeretnék hagyatkozni, és arra, hogy ezzel mennyire elbaszták 4 ember napját. Viszont a címe már megvan: Élményvezettem - Volna...)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák