Keresés

Aktív témák

  • #53246592

    törölt tag

    válasz Flashcash #71 üzenetére

    Az irasodbol arra következtetek, lehet rosszul, hogy Magyarorszagon jobban elnek a ciganyok mint a környezö orszagokban. Ez baj ha igy van? Jobb lenne ha mindet gettoba zarnank?

    Vamp: abbol a segelyböl most sem sokat lat a gyerek, nem igazan valtoztatna a helyzeten. Legfeljebb akkor ha egyszeruen nem szuletne meg, mert a szulöknek nem eri meg, nem kap a gyerekvallalasert kvazi fizetest. Az oktatas, okositas szuperul hangzik, de az ilyen körulmenyek között felnövö gyerekeket te aztan okosithatod, abbol nem lesz semmi.

    Whaskes: kepzeld, lattam ciganyt vezetni tanulni. Az illetö dolgozik es ebböl megel. A kisebbsegen beluli kisebbseghez tartozik.


    [Szerkesztve]

  • kamikaze boci

    őstag

    válasz Flashcash #71 üzenetére

    ''elmehetsz romániába vagy bulgáriába és a lengyelekhez is.''
    Mind jól megoldották.

    Ha jól értem, kell egy kemény politikus (jobbos? balos?), aki jól odacsap. Ettől aztán hirtelen kevesebben lesznek, megfürdenek, nem lopnak többet, halálra dolgozzák magukat, szakmákat tanulnak és eltűnnek az iskolákból.


    ''Ezek mind SZDSZ-es érvek amellett hogy ..........''
    Ezt meg meg se hallottam, úgyis moderálnának. ;)


    Szerk.: ez viszont egy jó gondolat:
    ''Abból a pénzből amit elköltöttek a levesbe, aminek semmilyen feltételt nem szabtak csak elszórták, célzottan rengeteg gyermek magas színvonalú oktatását meg lehetett volna oldani.''

    [Szerkesztve]

    egyéb állatfajták

Aktív témák