Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jancsi

    aktív tag

    válasz bambano #13 üzenetére

    Gratulálok ügyi vagy. Nem tudom miért tenné tönkre egy felvonulás valakinek a napján, itt Debrecenben sokan örültek nekünk, aki kicsit ért a bringákhoz az sok szépet láthatott, aki annak is feltünt 1-2 érdekes masina.
    Szerintem minden kicsit is művelt ember tudja mi az a föld napja és az autómentes nap ( ha nem művelt akkor olvas ujságot, ha még az sem megy neki hallgatja a rádiót ), tudja hogy vonulnak a bringások és beáll közzéjük, vagy legalább keres elkerülő útvonalat ha már nem tudja a seggéröl levakarni az utót.
    Az idiotizmusra visszatérve szerintem az az idiotizmus ha valaki járatja a motort miközben tudja hogy többtízezer bringás fog előtte elvonulni ami azért nem 2perc.
    Hidd el az autósok minden nap tönkreteszik 2 millió ember napját. Még itt Debrecenben is reggel és délután, egy este 10-12 perces út 30-60percre nyúlik mert bedugul a belváros. Az autósok évi 365 napján felvonulnak és araszolnak a városban, az ő felvonulásukat pl nevezhetnénk Critical Ass-nak :DDD

  • ponti_ak

    addikt

    válasz bambano #13 üzenetére

    Kedves bambano,
    Egy emberként nem azt mutattátok meg...
    Én is kint voltam, tehát magamra veszem amit írtál.

    Válasz helyett azt hiszem elég lesz, ha belinkelem a logout-os írásodat, amiről rövid idő alatt kiderült, hogy ezer sebből vérzik. Íme: [link]

    Gondolkodásmentes napot szerintem ne kívánj, elég ha simán csak azt mondod:
    Jó napot. Én is ezt teszem.

    MOD:
    Elnézést, ez véletlenül lemaradt: :C

    [Szerkesztve]

  • Grafiqs

    őstag

    válasz bambano #13 üzenetére

    EMPAMO nézz utána mit is jelent ez a mozaikszó. Rájuk pont igaz amit írtál. A Föld napján autóval felvonulni, háát... (mindenesetre elgondolkodtató...)

    És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

  • Peet

    senior tag

    válasz bambano #13 üzenetére

    Kedves Bambano!

    Ez az ''IDIOTIZMUS'' kicsit erős volt. ''tönkretenni 2 millió ember napját'' Mivel? Ugyan már ne butáskodj, hétvégén volt az egész, ráadásul a föld napján. Aki ilyenkor is kocsiba ül az teszi tönkre a másik napját. Egyáltalán hova akar vasárnap az ember annyira sietni, hogy felhúzza magát egy ilyen rendezvényen? Egy ilyen felvonulás legfejebb csak a mentősöknek lehet bosszúság, a többi ember törődjön bele. Nekem miért kell beletörődnöm kedves bambano abba, hogy az autóddal nap mint nap elpöfögsz az orrom előtt és a logout cikkedben vázolt káros anyaggal nap mint nap rontod a levegőt? Oké azt aláírom, hogy néha 1:1 megmozdulás nem éppen azt a célt szolgálja amit a zöldek szeretnének, de ez most miért nem? Azt mondod 3 ember menjen körbe a városba és filctollal jelölgesse be a kerékpárutakat, hogy ide meg oda szeretnénk. Nos ezúton közlöm veled, hogy megtörtént már nemis egyszer és eredmény semmi. Szóval kell valami olyan ami megmutatja a politikusoknak és a hozzád hasonlóknak, hogy igenis vannak emberek akik képesek felülni a kerékpárjukra legalább 1-2 napra a 365-ből és legalább annyival hozzájárulni BP és a többi város levegőjének tisztaságához. Ha évről évre több ember lesz talán belátja a kormány hogy igenis kellenek a kerékpárutak ...stb stb. Abban megintcsak lehet némi igazad, hogy kicsit rendezettebb is lehetne egy ilyen felvonulás , hogy ténlyeg tekerés legyen ne kerékpáros gyaloglás, de ez már csak szervezés és PÉNZ kérdése. Te mennyivel támogatod az ilyen rendezvényeket? Nos akkor az IDIOTIZMUSROL ennyit.
    Ha utálod a zöldeket miért éppen egy ilyen eseménynél kell kifajkadnod? Miért nem mutatod meg Te hogy is kell jól csinálni? Voltak már valaha ötleteid, hogy is lehetne szebbé jobbá tenni a környezetedet? Tettél már valaha valamit is érte? Fordultál már a zöldekhez és elmondtad nekik javaslataidat, hogy fiúklányok szerintem így jobb lenne?
    Ha a fentieket már megtetted és minden esetben elhajtottak, akkor talán mondhatod azt hogy sötétzöldek, bár tudod, attól sem lesz semmi sem jobb, ha mást bántasz, leszólsz, és lesötétzöldezel. Inkább tekerj mérgedben be 1-2 nap a munkahelyedre kocsi helyett, és éld át milyen jó is kerékpározni Pesten a szmogba ahol folyton letolnak az útrol, és ahol az autósok kifakadnak ha egyetlen egy napra nem az övék az úttest!

    Szép napot!

    (a fogalmazásért elnézést, csak felhúztak :W )

Új hozzászólás Aktív témák