Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Hát nemtom. Én talán ezt az adót találtam meg először, mikor Pestre jöttem tartósan.
    Elöször nekemis felcsillant a szemem, hogy hü micsoda diszkós pörgös számok. Én egyébként meghallgatok mást is, a beatlestől a metallicáig, spec kocsiban a diszkós bejövös.
    Aztán mikor festettem a lakást, és a Roxy szólt, valami gyanús lett. A harmadik nap után rájöttem. Ugyanaz a 20 szám ment, ugyanabban a sorrendben, ugyanakkor, végtelenitett szalagon. Már kivülröl tudtam, hogy melyik szám után mi fog következni.
    Ez a mai napig nem változott. Ha reggel melóba jövet bekapcsolom a rádiót, akkor általában 3-4 szám közül tuti az egyik szól. Aztán a második és harmadik.
    Meló után hazafele menet kb ugyanez a pár szám a felhozatal. Ha hosszabb ideig ülök a kocsiban, és alkalmam nyilik a rádiót ''élvezni'' kb 1-2 órán át, akkor kb 2-3x hallom ugyanazokat a számokat.
    Én megértem, hogy a legújabb számokat akarják nyomni, mer ez jön be a fiatal közönségnek, és csak itt, csak most, csak nálunk a Green Pigs legújabb száma, dehát kérem, azér változatosság! igényesség! sokszinüség!
    Nem olyan nagy baj az, ha lemegy egy-két éves, kétéves szám. Sőt.
    Nagyon jó dolog a mákostészta is, a szilvásgombóc is, meg a meggyes pite is. De napokon keresztül, egymásután, csak ezt a hármat enni - hát a végén hányingere van az embernek ha csak rágondol.

    Úgyhogy mostanában cd-t hallgatok, vagy slágert. Ott ugyan régi számok mennek, de kb egy 100ezrest tracklistából.

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák