Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz dabadab #35 üzenetére

    Igazad van, rendesen b.ssza a csőröm, mert elég sokat tanultam , fejlődtem az alatt az idő alatt (de nem hagytak kibontakozni), + utána 6 hónap munkanélküliség rendesen betett pszichésen nekem. Önbizalmam kb a nullával lett egyenlő, és kb mindenhol inkább csak azt az oldalamat preferáltam interjúkon, amihez tényleg értettem, de még akkor is azt modntam, rengeteget kell tanulnom, és hasonlók. Szerinted mit reagáltak erre a munkaadók?Nem profi? Ja , akkor felejtős. (Tudom, hogy nem így kellett volna hozzáállnom, de ez jött, mégegyszer nem kockáztathattam meg, hogy picit is jobbnak mutassam magam (készültem az interjúra ) , mitn ami valójában vagyok )

    Tudták, hogy linuxot x ideje nem használtam már, tudták , hogy azért hülye nem vagyok hozzá, bevállaltak. Azért az valamit elárul, hogy utánam kb fél - 1év múlva találtak csak tényleg megfelelő embert.
    Mindegy , leplet rá, csak nagyon mély tüske ez bennem :(

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák