Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    nem, nem keresünk 25 éves 3 diplomás atomfizikust 10 év gyakorlattal, csak amit kiírtunk, azt.
    - tudjon idegen nyelvet, és le is írtuk a kiírásban, napi kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal. akkor mire gondolt?
    - tudja kezelni a gépet, hiszen odaírtuk, mit kell majd tennie, és ne piruljon el, mikor megkérdezzük, odafordítva a monitort, hogy ha ebből a 2000 sorból ki kell szűrni az ''X''.nek megfelelő adatokat, meg tudja e csinálni, hiszen még el is árultuk a megoldást, szűrő.
    - tájékozódjon és szerezzen ismereteket akár magától is

    ha feltűnt, iskolai végzettséget még nem is írtam le.

    ---

    kétféle munkahely van, ahol papírt akarnak, és ahol jó munkaerőt.

    ahol papírt akarnak, oda sose mentem el, volt, hogy nem is sikerült volna bejutni, de volt, hogy én jöttem ki, mert rájöttem, nem szakértelmet keresnek, hanem papírt.

    ahol szakértelmet, ott ugyan elolvasták az önéletrajzot, de nem kértek semmit, az állásnak köze nem volt a végzettségemhez, sőt, magasabb végzettséget kerestek, de megnézték a múltamat, nekemestek egyik takkról másikra angolul, el kellett beszélgetni szakamilag elektronikában angolul, majd közölték, hogy szakmailag oké, nyelvileg oké, a többi meg nem érdekli őket, mondjuk oda csak azért nem mentem, mert picit kisebb pénz lett volna, ellenben tartós távollét, és annyira már nem jött be.

    ahol most vagyok, oda is kb technikusi vagy inkább főiskolai végzettség kellene, ami nincs, de épp 10év gyakorlat a szakmában meg megvan, mert valahogy mindíg találtam olyat, akinek nem papír kellett.

    szóval nem nézzük le a papír nélküli embert, mert lehet hogy tud, ellenben lenéztük azt az IT kollégát, aki leformázta a számlázó gépet reinstallkor, illetve az egyik gépen jelszóval védett mappát hozott létre a fileoknak, ntfs, elfelejtette, másnapig nem dolgoztunk, amikor a egy knoppix live cd-vel le nem mentettem az adatokat neki.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák