Új hozzászólás Aktív témák

  • Land

    veterán

    Üdv!

    Jelenleg egy Nexus S készüléket használok, de hardverileg gyengének érzem a bejáratott szokásaimhoz. Előtte voltak 4 magos telefonjaim is, tehát tudom mi a sebesség, mi a minőség.
    El szeretném adni a telefonomat. Végül kb. 70k-m lenne a telefonvásárlásra. Ebből kijöhetne egy Galaxy S2 is, de annak a hangchipje elég gyenge. Itt jött a képbe az Iphone 4.
    Régen volt 2G-m, de azóta biztos sok minden változott.
    - Első kérdésem az, hogy 70k-ért elvileg garanciálisat ki lehet fogni? Vagy független vagy T-Mobilos érdekelne és minimum 16 GB-os.
    - Írták egyesek, hogy már min. 4s-t kellene vásárolni, mert gyorsabb és minden jól fut rajta, míg a 4 hardveresen kezd kevéske lenni egyes dolgokhoz. Ez igaz?
    - Haverom szerint zenében elég jó a 4. Szerintetek is?
    - Ha jól tudom konvertálás nélkül is visz avi filmeket, de ehhez külső program kell
    - Mennyi kijelzőhasználatot bír egy töltéssel? PL 12 óra üzemidő és a végén 15 %-on van. Nézzük csak az internetet. Ha 2-3 órát kibír, akkor már elég lenne nekem.

    Land

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Új hozzászólás Aktív témák