Új hozzászólás Aktív témák

  • domerator

    veterán

    Lehet megkövezni, de szerintem megfontolandó: személy szerint továbbra is ajánlom a mini használóknak (természetesen annak aki megteheti) az éjjelre kikapcsolást és ha mód van rá, az éjjeli, kikapcsolt állapotú töltést "régi" 5W-os adapterrel.
    Tegnap tettem fel egy windowsos gépre a 3U Toolst és csak kíváncsiságból átlapoztam hogy miket is tud a program. Akkor vettem észre, hogy a november 13-án átvett telefonomban 91 akkutöltési ciklus van, 108 nap alatt. Szerintem ez igen jó eredmény (leellenőriztem a telefonban is), de azt mutatja, hogy a kis akku miatt sokkal többször igényel töltést, mint a nagyobb modellek, így gyorsabban is "kopik" az akku. Ha legalább éjjelre hagyjuk "pihenni" az akksit, már azzal is kitoljuk kicsit az életét. Egyébként 100% az akku és a kapacitása gyári értékű a 3U Tools szerint.
    A kikapcsolt állapotú töltésnek annyi az előnye szerintem, hogy az akku csak egyirányú igénybevételnek van kitéve.
    Nos leírtam, mindenki annyit fogad meg belőle, amennyit jónak lát. :R

    Ja... úgy gondolom, hogy ugyanez talán még fokozottabban vonatkozik az SE2020 telókra... de szerintem bármelyik telefonnak csak jót tesz.

    [ Szerkesztve ]

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Új hozzászólás Aktív témák