Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz Ailton #26 üzenetére

    Sajnos ott tartunk, hogy kissé öregecskének tűnik az iOS a többi mellett, ezzel az új stílussal szeretnék ismét fiatalossá és lendületessé tenni. Erre padig lássuk be bőven van igény, attól függetlenül mi mit gondolunk róla...várjuk ki a végét :K

    (#29) HawerKing válasza Raysen623 (#25) üzenetéreÚjVálaszPrivát2013-06-18 05:33:39

    Ne is mondj semmit, mert még én is visszafogtam magamat. Lehet negatív véleményt alkotni, bármiről, DE amit te műveltél itt az egyenlő volt a hányással és kész...ennyi erővel elmehetnél politikusnak, ott ilyen szinten szoktak érvelni valami ellen...Leírom mégegyszer: nem kötelező ezt használni (gondolom most mást használsz nagyon helyesen, ízlésednek megfelelően), azonban én és szerintem a hozzám hasonló gondlokodásúak nem a telefonjaikkal akarnak házaséletet élni, úgy mint a droidos felhasználók, akik naphosszakat buzerálják a telefonjukat, hogy ki is nézzen valahogyan, és olyan legyen ahogyan ők használni szeretnék (skinezgetés, beállítások, stb). Nem egy hasonló ismerősöm van és teljesen zárt világban élnek, ráadásul ugyanúgy le vannak ragadva mint te, mert még a hajszárítót is rá akarják dugni... :W Ez egy okostelefon, semmi több...szóval legközelebb szedd pontokba az ellenérveidet, úgy talán érdemi vitát is lehetne folytatni :R

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák