Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Panelban lakok (4 különbözőben az elmúlt 16 évben), I know that feeling bro.

    Felújításkor a mesterek a wc-be öntötték le a vödreik kimosása után a vizet, szó szerint csavarhúzóval pattintottam le a megkötött csemperagasztót a fajansz aljából.

    Kajamaradványt mi is már egy ideje elcsomagoljuk a megmaradt dobozokba, zacskókba, amennyire tudjuk légmentesen, és megy a ledobóba / nagy kukába, de mivel mindenki ezt csinálja, így a földszinti kukahelyiségben folyamatos a csótányinvázió, akárhogy irtanak. Örülünk hogy egér/patkány (még?) nincs.

    Feleségemnek derékig ér a haja, kb. mindennapos tevékenység hogy a plusz szűrő alól még kibányásszam a hajat.

    Mosogató valamért nem szelel, lassan folyik, pang, belenézek felülről az első másfél centi után már látszik a szürkés, zsíros lerakódás, pedig rendszeresen próbálom tisztán tartani fizikai és vegyi módon is.

    Mindemellett elgondolkodtató, hogy a saját vélt vagy valós problémáink miatt mekkora mennyiségű és mennyire durva vegyszereket locsolunk le a lefolyón, ami végül a természetben köt majd ki.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák