Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geprombolo

    senior tag

    Nos, az X szolgáltató saját bérelt vonalát osztja, nem az Invitelét, de az tény, hogy drága. Ezt azzal indokolják, hogy a drótnélküli cuccos az nagyon drága... :))
    A szállón (ott laktam 3 évig, netem is volt, az X szolgáltatónál) tényleg nem lehet csak úgy ukkmukkfukk fúrkálni, még a meglévő kábelek csatornái is be vannak betonozva (eeeekkkora nagy kivitelezési hiba). Hozzám a padlásról két átjátszón keresztül jött le a jel, az a bizonyos 256-os "széles és korlátlan"
    A főnökasszony harap, ráadásul kihagytad, hogy a fűre lépni tilos :DDD , amiért egyenesen embert öl :O
    Szerintem szecskázz és mondd azt, hogy kikötteted az Inviteles netet, ami meg a megszakító kártyát illeti, passzol helyette a bankkártya, vagy bármi, ami akkora, csak bele ne szakadjon a készülékbe. Nálam éjjel-nappal ment a letöltés ;] , persze csakis legális cuccok, ezt nem is kell említenem, ugye? :U
    Aki nagyon kíváncsi az X szolgáltató nevére, az írjon privit vagy nekem, vagy tündérzoli barátomnak, szerintem ő is megmondja. Egyébként helyi szolgáltató az X, máshol nem osztja az áldást

    cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Új hozzászólás Aktív témák