Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragon1993

    őstag

    válasz gabor.79 #9 üzenetére

    Tényleg? Akkor ezt a HTTP2 készítőinek magyarázd el, mert van benne egy funkció, ami pont ezt valósítja meg. De ha ennyire egyszerű és triviális lenne a dolog, mint ahogy írod, akkor miért tették bele?

    Tapasztalataim szerint HTTP2 estén is lassabb 500db fájlt kiszolgálni, mint 1db-t.
    Melyik funkcióra gondolsz a HTTP2 estén a push-ra a multiplexelésre vagy mire, mert így elég nehéz vitatkozni, hogy van benne egy funkció

    Néztem - pontosan melyik funkcióira gondolsz?
    Egyébként nem tudom, miért kevered ide a Laravelt, a gyors oldalbetöltés - a tartalomgeneráláson felül - frontend probléma. Én a mostanában népszerű Angular, React és társaikra gondoltam, amikor megírtam a fentieket, de a csökkenő népszerűségű jQueryvel is nagy és lassú oldalakat készítettek a kollegák, köszönhetően az ezer pluginnek

    Ha így leszűkítve kéred, mely funkciók érdekelnek akkor Queues, Collections és az Eloquent érdekelne első körben.
    Őszintén megmondom, hogy frondend frameworkkel nem dolgoztam még, de lassan ezt is igyekszem pótolni.
    A jQuerynél meg nem kell eszetlenül használni 1000 plugin-t a hello world-nél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák