Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Troy89

    csendes tag

    válasz bLaCkDoGoNe #39 üzenetére

    Gyere és dolgozz velük pár évet és megtudod milyen népség, hidd el tapasztalatból mondom, nem egy kettő vel találkoztam, (persze van kivétel de nagyon nagyon kevés) teljesen lenéznek minket, kb mint egy szolgát ,lehetsz akármilyen tanult ember , rendelkezhetsz bármekkora munkatapasztalattal akkor is kb lese köpnek, és mikor egy mérnök nem tud beállitani egy szimpla multimétert az szerintem ciki. Kérdem én erre olyan nagyképűek? El se hinnéd nekem miket láttam, azt hiszed megveszed a prémium TV-det és közben egy ipari hulladék. Nem másra mutogatok de nehogy már azt mond ,hogy szerinted pénz nélkül kemény munkával 50 év alatt a szántóföldből építettek volna egy mostani Söul-t úgy ,hogy még mai napig messze vannak egy nyugati szinttől. USA-nak nagyon jól jött dél korea katonai szempontból kulcsfontosságú, és a pénzért még a lelküket is eladják. Egy koreai mérnök egyszer azt mondta azért nem halad Magyarország mert mi gondolkodunk, ők meg gondolkodás nélkül csinálják amit a felettesük mond. Ez a hierarchikus rendszer él náluk , ami neked ,nekem és egy felvilágosult nyugati embertől már generációk óta távol áll.

    LIve for Nothing,Or Die for Something?

Új hozzászólás Aktív témák