Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cog777

    senior tag

    válasz Béééla #97 üzenetére

    Hehe, egyetertek! _Messze elkerulom tavol-keleti, keleti termekeket ha lehet. Lenovo notebook? Tobbe nem. LG TV? Tobbe nem. Samsung termekekrol is olvastam sok szoftveres problemat. Sony TV-nk is volt, de latszik nem europai ember fejevel gondolkodtak.. csatorna valtas 3 gombnyomas volt: menu belep, egyet valtani, majd leokezni! Ahh..

    Szerintem kulturalis kulonbsegek vannak a hatterben, ismeros a japan cegnel dolgozik, megerositette ezt, nagyon tudjak a "latszat intezkedeseket". Gondolom a feudalis beredezkedesbol jon, valamit fel kell mutatni a feljebbvalonak hogy meg lett oldva a problema.. de hogy hogyan az mar senkit nem erdekel.

    Csak egy reagalas:

    "Akkor a T-mobil pontban a Samsung stand dekoratív hostess-lánnyal, a Samsung-dömping a polcokon, a Samsung-reklámok hada mi?"
    Megerositem. UK-ban a Samsung annyira aggressziven hirdette a zaszloshajo telefonjat par eve Karacsonykor hogy szinte ingyen jutottal hozza!

    HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

  • Shinnokina

    tag

    válasz Béééla #97 üzenetére

    " betanított mérnök lesz belőle a végén, akinek saját ötlete nulla, önállósága nulla"

    Aha. Azért van sok száz patentjük regisztrálva és nyerik rakásra az innovációs díjakat (és ez csak a Samsung), mert se saját ötletük nincs, se önállóságuk, csak birkaként dolgoznak a számítógép előtt. És ezért vezeti Dél-Korea pl. a Bloomberg innovációs listáját mint a leginnovatívabb ország a földön. Mert ott csak zombik dolgoznak, akik nem tudnak gondolkodni. LOL. Jártál már Dél-Koreában? Láttad már hogy pl. a hétköznapi panelházakban a lakások elektromos zárral nyithatóak pinkóddal, és a "kulcsod", ami egy kis kártya, automatikusan meghívja neked a liftet és a lakásod emeletét? Végtelenségig lehetne sorolni azt a hihetetlen technológiai fejlettséget, amit ott a "betanított zombik" megcsináltak, itt meg tátjuk a szánkat, hogy itt sose lesz ilyen (pl. ingyen wifi a főváros minden közterületén, a világ legnagyobb internetsebességével).

    Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

Új hozzászólás Aktív témák