Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz patches #7 üzenetére

    mondjuk ugyanerre gondoltam kapasbol
    azonos arukat kene osszenezni, mert a budget sosem unlimited

    amikor sokan azon fillerbaszoskodnak, hogy melyik RAM legyen majd a gepben, es 1-2k a diffi, akkor +25k egy CPU-ert az hagyjal mar
    en eleve +25k-ert jobb VGA-t tolok be inkabb a gepbe, amivel nem lesz VGA limites a game, vagy tobb RAM-t, nem karajabb CPU-t, ami kisfelbontasban hoz igazabol csak, nagyfelbontasban a VGA a lenyeg mindig

    na meg azt is kene nezni, hogy a deszka+CPU combo egyutt mennyi, mert a deszka altalaban intel-hez szinten dragabb vmivel

    ugyhogy nem is biztos csak 25k a diffi arban, abbol meg a jatekelmeny fokozasaert lehet mast is rakni

    regen ugyanez ment anno P1-nel is

    emberkek futottak megvenni a 166MMX CPU-t 50k-ert, en meg vettem egy Cyrix/IBM 6x86MX-333+GP (233MHz)-t 18k-ert, vettem bele 64M SDR-SDRAM-t meg egy jobb VGA-t es gyorsabban ment barmelyik game ezen a prosztonak hitt gepen, mint a kb ugyanannyvbol osszerakott 166MMX-s intel gepen, amibe csak 24-32M RAM volt meg egy S3 Virge
    18-20k-ert akkor 120-133MHz Pentiumot adtak amugy

    ez FPU-ban min tudott annyit, mint a 166MMX, ALU-ban agyonverte a 200MMX-t is, es zokszo nelkul ment 293MHz-n is 3.5x83MHz-n veretve
    nagyobb orajelet nem tudtam bellitani neki, mert ennel nagyobb FSB es nagyobb szorzo nem volt

    aztan persze volt pislogas LAN party-kon, hogy WTF? hogy ezen igy megy barmi

    OK, ha volt love mindenre, akkor nem volt gaz, es ugy az Intel volt a leg-leg-leg, de az esetek 99%-ban nem akarmennyibol lehet gepet osszerakni, hanem van egy keret, amibe bele kell ferni

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák