Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz TomBoy1986 #97 üzenetére

    Nem vezették le, illetve csak a processzorral számoltak. Én azt számoltam, hogy nekem kb. 2-3 évig meglesz, és az számomra bőven rentábilis (a cserélgetett olcsó AMD meg rohadtul nem volt az, hála persze az MSI fejleszthetetlen lapjának is). Az meg nem teória, ha az ember az ismert adatokból kiszámolja (vagy egy programmal kiszámoltatja), mennyit fogyaszt a rendszere kb.

    AMD-nél a különbség, írtam, hogy spec. az én lapomban, hála az MSI bios-író tudományának, akár 30% is volt, de ez nyilván az MSI-nek tudható be, és/vagy az a AMD chipsetnek.

    Felhasználói szokásokról meg totál értelmetlen vitázni, ezt már rég megírtam: van, akinek a kisebb proci olcsóbb, van, akinek a nagyobb. Grafikus ismerősöm pl. a nap jó részében renderel, még ha nincs is otthon, azaz full terhelésen megy a procija.

    KMT: Nem is elég a 350W, legföljebb majd egy idő után veszi észre az ember a rendellenes működést itt-ott a gépében. Ez más topicban már ki volt tárgyalva, részben a nem kellő áramellátást kapó elektromos alkatrészek ciripelésének és egyéb zajainak tekintetében (miközben a rendszer persze működik). De részemről mindenki azt hisz, amit akar.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák