Új hozzászólás Aktív témák

  • #90996736

    törölt tag

    azért sajnos 2007-ben (!!!) a 11. kerületi rendőrségen szépen megmosolyogtak - kis szarkazmussal - mikor megpróbáltuk elmagyarázni, hogy pontosan honnan - melyik épület mellől - loptak el bringát és voltam olyan elvetemült, hogy megjegyeztem a google maps-en pillanatok alatt meg tudnám mutatni ... csak a mosolyt kaptam, hogy nekik ott nincs internetjük. igaz történet. azóta persze nem tudom infrastrukturálisan mi változott ... történethez hozzátartozik, hogy elfogták az akkoriban ott tevékenykedő bandát, volt letartóztatás is meg valami többszáz bringát találtak. Persze az enyémet nem :) :O

    hogy ON is legyek: ez alatt vajon milyen "motor" fut? csak mert a cikk pont erre utal, hogy a játékokban használt technikát használják fel. kíváncsiságból érdekelne hogy mire épül ez az egyébként ötletes megoldás.

    mondjuk messzebbmenően el tudom képzelni, hogy nem minden egyes bűnesetre így odabütykölik, megalkotják a helyzínt, hanem kb Google módszerével elkezdik 3D ben feltérképezni a nagyvárosokat ... mondhatni hogy ne manuálisan kelljen ezt mindig megalkotni, hanem automatizálva elkészüljenek a helyszínek ahova már csak a "cselekményeket" kell belehelyezni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák