Új hozzászólás Aktív témák

  • alec.cs

    tag

    válasz tgeri #574 üzenetére

    @tgeri

    Szerintem ez programhiba!

    Amúgy az AA jól megy a Waze-val. Csak mint mondtam, akkor fordul elő az összeomlás mikor elmegy a térerő/internet.

    Próbáltam amit javasoltatok (Gyorsítótár törlése + adatok törlése), de sajnos ez sem segített.
    Gondoltam, hogy ennek most nem lesz hatása, mert amúgy mint már írtam jól megy a kettő együtt.

    Valahogy megtalálom a módját, hogy jelezzem ezt a hibát a Google-nak, mert ez biztos másnál is gondot okoz.
    Próbáld majd Te is ki ezt a jelenséget!
    Figyeld majd meg, hogy ha olyan helyen mész ahol nincs igazán térerő, akkor nálad is előjön-e ez a hiba.

    Amúgy legyünk optimisták... :)

    @kelly416
    Nem egyedi ez a jelenség, mert ahogy látod már más is jelezte ezt a problémát!
    Szerintem programhiba!

    @ZN5187
    Te mit szoktál csinálni abban az esetben, mikor összeomlik és kilép az AA usb kábeles összeköttetésnél?

    - - - - -

    Összegzés az eddigi tudásom alapján:
    - Ez programhibának tűnik, mert csak akkor omlik össze, ha elmegy a térerő/internet. Amúgy jól megy.
    - Másnál is jelentkezett ugyanígy ez a probléma.
    - A varázsszer sem segített (Gyorsítótár törlése + adatok törlése)

    Eddigi megoldás a probléma enyhítésére (ezt javasolta "lacentos" fórumtárs):
    "Ezt úgy oldottam meg, hogy mágneses kábelt használok amikor elszáll csak egy pillanatra elbillentem a csatlakozót és vissza.Ezek után automatikusan helyre áll minden."

    Így valahogy egyszerűbb lehet a visszaállítása a rendszernek. Nem kell ki, illetve visszadugni a kábelt.

    - - - - -

    Azért várom más észrevételét, illetve tapasztalatát ezzel a hibával kapcsolatban.
    Próbáljátok ki, illetve figyeljétek meg ezt a jelenséget olyan helyen ahol nincs térerő/internet.

    A hiba bejelentésével kapcsolatos információkat is várnám. Ez mindenki érdeke is lehet, hogy ezen hibát javítsák, mert ez a jelenség másnál is előfordulhat.

Új hozzászólás Aktív témák