Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LonGleY

    veterán

    válasz Tamás88 #35 üzenetére

    Szerencsére a magyar sörről nem ez a fos Dreher jut eszembe, hanem amit valóban magyarok csinálnak, kis mennyiségben. Az sör. Szokás kézműves sörnek neveznik, és szerencsére burjánzásba kezdtek, mint a jó sörhab felrázáskor.

    [ Szerkesztve ]

  • GerykO

    aktív tag

    válasz Tamás88 #35 üzenetére

    A Borsodi Sörgyár, is a PSP (Pannónia Sörgyár Pécs) tulajdonában lenne? Egyik exem pont a pécsi sörgyárban dolgozik, és ugyan lehet gyártanak más söröket is, ugye lincencek alapján, de a hozzávalók is le vannak válogatva, és az elkészítés módja is a recept szerinti. De persze biztos a komló, meg az árpa, meg a maláta a szemét, hogy más tájon más íze van. ;]
    Attól, hogy te még személy szerint nem szereted a híresebb magyar söröket, attól, még vannak jó söreink. Szardínián pl pont sárga dobozos Szalonba futottam bele már 1997-ben, ez ugye azért elmond valamit. Én személy szerint a fekete hajú nőket csípem, de attól még a szőkék is szépek, hogy nekem nem jönnek be. :W
    De mielőtt félreértenél, szeretem én a Staroprament is, meg a Coronitát is, vagy épp az Edelweisst, de van amikor egy Borsodi Bivaly jobban esik mint egy búzasör, vagy az adott grillezett csirkemellhez jobban esik egy Barna Szalon. De szívem szerint végig kóstolnám veled az összes sört, amit a másiknak ajánlunk. De az eddigi legfinomabb, és legmeglepőbb sörömet, Vicenzában fogyasztottam, ami 18% 0.66literes almasör volt, és mint olyan majdnem fejre is álltam tőle.
    De ha a sörök elfogytak, jöhet a pálinka is, azokból az ágyasok a gyengéim, a rézangyal sem rossz, de a házit jobban szeretem, 40-45 fok között, mert szeretem az ízét, de ereje is legyen.

    [ Szerkesztve ]

    Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

Új hozzászólás Aktív témák