Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    Én otthon megnéztem projektorral 37990*23789-ben, és úgy sokkal jobb volt mint mikor előtte megnéztem a konyhában a 67 colos plazmán, ami csak kicsit volt jobb mint a nappaliban a 280 centis led TV-n, ami viszont meg sem közelítette a sima 3D-s mozis vetítést, ellenben jobb volt mint az IMAX... A kocsiban viszont a kis műszerfali s üléstámlába szerelt LCD-ken elég jól mutatott. Bocs ha ez a nem az a hely ahol leírhatom hogy mim van otthon... :DDD

    Mellesleg a film nagyon nem jó, hiába van 8,4-en az iMDB-n sokezer szavazattal, mert én tudom hogy mindenki hülye, és valójában csak én értek a filmekhez, ezért is az örökös kedvencem a "A Svéd Bikinicsapat legújabb kalandjai" című akció-vígjátékdráma...

    Na az íróniáról mára ennyit... :N

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz janos666 #58 üzenetére

    Cameron vs. Uwe Boll ... ha ilyen összehasonlítgatásokat hozol föl, sőt egyáltalán egy lapon említed a két rendezőt, akkor komoly gondok vannak a toronyban...

    Lássuk csak:

    Avatar/Aliens/Terminator/Abyss VS. Far Cry/Postal/Bloodrayne/Alone In the Dark...

    nem is tudom... tényleg nehéz döntés :W (már csak azért is mert az utóbbiakból együttvéve is csak 5 percet bírtam megnézni)

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz Ifju #78 üzenetére

    Nem tudom hogy a tényeid honnan veszed, de én és a párom 30 évesen is élveztük, anyámék 50 fölött szintén, a barátaim 20-tól 40-ig szintén (De biztos mind műveletlen parasztok vagyunk, akik Uwe Boll-on és Sho Kosugi-n, meg Michael Dudikoffon nőttünk föl). A sztori nem érdemel Oscart, de elviszi a hátán a filmet, és ugye azért ennyi év után nehéz olyan történetet letenni az asztalra, amit aztán semmihez nem lehet majd hasonlítgatni (Pocahontas meg Farkasokkal táncoló párhuzam...)

    Legalább nem egy felújítás volt, mint a Titánok harca, hanem egy új mű és egy új világ.

    A kritikus meg egy furcsa állat... Mindíg is utáltam az olyan segglyuk embereket, akik semmit sem tudnak letenni az asztalra, ezért inkább abból élnek, hogy más munkáját ócsárolják. Ezért egy Imdb pont, ami a nép szavát tükrözi, mindíg többet jelentett nekem, mint a kritikusok szava. Mivel rengetegen szerették az Avatart, ezért a kritikusok többsége úgy érzi, hogy akkor most "trendi" a filmet fikázni, és hogy ha ők lehúznak egy filmet ami mindenfée bevételi rekordokat döntögetett, akkor ők különlegesek és különbek, mint a pórnép, akik nem veszik észre a film ordító hibáit...

    Egy filmnek egy célja van... szórakoztatni a közönséget. Az emberek 80-90%-a szórakoztatónak találta ezt a filmet, így vagy úgy. A minority report meg biztos nem fáj annyira Cameron bácsinak...

    [ Szerkesztve ]

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz tiv83us #95 üzenetére

    Te tényleg azt hiszed, hogy én ezekkel rendelkezem? :Y

    Atyaég... nem sajnos a leírtak közül egyik cucc sincs a birtokomban, de ha lenne, akkor sem verném a nyálam vele... amint látható, még a "cuccaim" rész is fake, az adataimnál.

    És mielőtt jönne a támadás, szólok hogy yachtom sincs, sőt a legközelebbi hely ahol akkora víz van ahol elférne egy, az legalább 100 km...

    kekegsm

    bászki... pedig akkorát akartam írni amekkora nem is létezik, és akkor modi-bá talán nem érti félre... nem haladok a techikával ezekszerint... :DDD

    Most meg majd jól megkapom, hogy ha nincs is a kocsimban multimédia, akkor valszeg csak irígységből fröcsögök itt... bár elszóltam magam hogy kocsim az van, de helyesbítek, mert az meg még a Santander Consumer Finance zrt. tulajdona...

    [ Szerkesztve ]

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Új hozzászólás Aktív témák