Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz marcus.fenix #59 üzenetére

    Ezt most nem értem. Attól még, hogy valakinek vannak valóban maradandó, és kiváló alkotásai, akkor ő már tévedhetetlen? Nem lehet olyan filmje, amiből nem lesz legenda? :U
    Én imádom a Terminátor filmeket. Legfőképp a 2. részt, bár az első sem rossz. (A 3. már nem olyan jó, de jobb, mint sok más film, ami mozikba kerül. A 4. pedig már kicsit más, de nekem az is nagyon tetszett, jobban mint a T3)
    Az Alien trilógiából viszont belenyaltál, mert épp a Cameron féle 2. részt tartottam leggyengébbnek a 4 részből. (Persze egymáshoz viszonyítva, összességében elég jó film az is.)
    Az Abyss most nem rémlik. Talán láttam régen a TV-ben, de rápislantottam IMDB-n, és nem ugrik be. Lehet, hogy bepótolom, ha már így... :K
    Sőt, én még a Titanic-ot is tudtam értékelni. (Na jó, azért röhögtem is rajta, és voltak "na neee..." tipusú kritikáim, de nézhető...)
    De akkor ez mit változtat a jelenlegi kérdésen?
    És itt is nyilván csak azt mondtam, hogy némely dolog kapcsán olyasmi érzés kerülgetett, mint ha UB-t néznék, nem azt, hogy olyan az egész film.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák