Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz #71321344 #264 üzenetére

    Nem csak a tinik pörgetik túl, hanem ez korosztálytól teljesen független. Edzőteremben szoktam látni, hogy a személyi edző a faxbúkot nyomja, ahelyett hogy azzal a szerencsétlennel foglalkozna, aki fizetett neki hogy foglalkozzanak vele. Nem látnak ki a telefonjukból, 20-40 éves kor között is ugyanez, tök mindegy hány évesek.

    Ez nem csak a hülye emberek hibája, hanem a fb-é is, mert túl nagy teret ad a hülyeségnek. Nem hívja fel a figyelmet arra hogy figyejjé' már a körülötted lévőkre, vagy valami. Vagy akár egy figyelmeztető üzenet, hogy a túlzott fb használat XY problémákhoz vezethet.

    Persze a fb-nak pont ez az érdeke, hogy minél több ember agya belezombuljon, és egész nap szinte csak azzal foglalkozzon, mivel ebből dől a pénz. A hosszútávú cél, hogy a userek fb-kal fizessenek, ott olvassák a híreket, meg ott éljék az életüket, ahogy már azóta is teszik.

    (#267) hcl: anno amikor még használtam csomószor jelentettem fel gyökereket, semmi nem történt. Jött az üzenet: "megvizsgáltuk nem találtunk problémát". Hát ennyire moderált.

    Amúgy meg a flame, trollkodás az ott fog maradni, nem fogják elegen jelenteni, mint ahogy az agyhalott hangulatkeltő kommenteket sem. Az ottani moderáció köszönő viszonyban sincs attól, ami mondjuk itt van.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák