Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • allein

    addikt

    válasz Duree #6 üzenetére

    Nekem nagyon bejön az amblight és sajnos sírni tudnék, hogy jelenleg nincs :K Pedig az utóbbi két hónapban volt nálam egy 934 OLED is, 3 hét után ment vissza(szoftveresen vannak gondok), lett helyette egy E9 LG. Nagyon jó dolog az ambilight, sokat dob a televíziózás élményen, nem beszélve arról, hogy kiméli az ember szemeit, a pupilláknak nem kell állandóan dolgozni.

    Most éppen egy philips hue sync hdmi box beszerzésén vagyok, talán lesz valahogy ambilight az LG-n is :D

    #33) MeszesKPT +1

    (#30) Balika911 - Philips beépített lejátszója sem az igazi, LG esetében mindenevő amúgy. Persze én is szeretem és kényelmes is a beépített lejátszó, de ha valami komolyabbat nézek akkor bekapcsolom a média lejátszót és a házimozit is :K

    A másik dolog amit itt említenek is, a távkapcsoló. Szégyen, de ez nem a Philips hanem az LG-re nézve is, 500-600k TV-k esetében gagyi műanyag távkapcsoló, a 100Mbits hálózati kártyáról nem is beszélve. Persze van AC wifi, én viszont jobban szeretem ha kábelen lógnak a cuccaim.

    Van a pincében egy 10 éves 32" 9. szériájú Philipsem, na annak meg lehet nézni a távkapcsolóját, minőség, tiszta fém.

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

Új hozzászólás Aktív témák