Új hozzászólás Aktív témák

  • Szakiii

    addikt

    válasz tomboy0013 #38 üzenetére

    Továbbra is válasz a kérdésedre az 'üveg', nem értem mi olyan felfoghatatlan ezen. Mutass már egy tényleges strapatelefont ami elől hátul üveg? Egyszerűen esés esetét nézve az üveg a legratyibb dolog amit tehetnek egy telefonba mindegy hogy GG... mivel egy nagyon merev, kemény anyag ezért jó a karcok ellen de ütésnél, esésnél törik ahogy kell.. és igen a műanyag is törik de nem merev tehát jobban bírja a hirtelen egy ponton érkező nyomást ennyi az egész.. Igaz az hogy nem tudjuk ennek milyen lesz a hátlapja, ha üveg akkor tényleg kb forma forma lesz de ha marad úgy mint eddig akkor továbbra sem egy kategória a kettő, minősítés ide vagy oda. Az hogy egy szintet megüt mindkettő az nem azt jelenti hogy egy szinten is vannak ezen a téren.

    btw.: ha válaszainkra azzal jössz hogy nem tudjuk még milyen lesz az active akkor nem értem miért teszed fel a kérdést eleve mert ez oda vissza igaz, kár bizonygatnod hogy megüti a g6 az active szintjét ezen a téren hisz nem tudjuk milyen lesz az active.. ezért is írtam végig azt hogy eddigiekből kiindulva viszonyítok, ami alapján az active tuti jobban bírja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák