Új hozzászólás Aktív témák

  • Velocity

    aktív tag

    A képekből és a videókból elég egyértelmű volt, hogy az egész technológia gyerekcipőben jár és szerintem maga a készülék is erősen bénán néz ki összehajtva. Majd javítanak a hibákon, jönnek az újabb és újabb fejlesztések, aztán a Galaxy Fold 3 vagy Galaxy Fold 4 már egészen használható és jól kinéző kütyü lesz, feltéve ha nem megy az egész dolog a süllyesztőbe, de ezt majd a piac eldönti... amúgy is mocskos drága készülék lesz, szóval ha még minden szempontból tetszene is, akkor se vennék. Én inkább megvárom míg kiforrott lesz a cucc és ha tényleg szükségem lesz rá (bár szerintem nem) akkor majd pár év múlva beruházok egyre :) Amúgy nekem az a tippem, hogy a Fold és a Note szériák idővel össze fognak olvadni...

    konteo: sőt lehet már idén egy igazán kiforott szétnyitható Note (is) megjelenik és az egész Galaxy Fold dolog csak figyelemelterelés és megtévesztés volt :DDD

    amúgy ahogy néztem tényleg leszedték az ifixit-es szétszedést, aki lemaradt róla az ide kattintva pótolhatja :)

    ...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

Új hozzászólás Aktív témák